טיפולים נוספים

טיפולים אלו ניתנים במחיר נמוך יותר בזמן שהוזמנו ביחד עים טיפול פנים

  • IPL- למיצוק העור
  • IPL- לטיפול בפיגמנטציה (כתמים בפנים)
  • גלווני – להחדרת לחות וחיזוק שרירי הפנים

בטכנולוגיית הגלווני מתבצע תהליך של פעימות אשר מייצר יונים בעלי מטען חשמלי שלילי או חיובי ובעזרתם משפר את חילוף החומרים (המטבוליזם) וכושר הספיגה של העור, וכך מאפשר לחומרי ההזנה לחות והבהרה מסיסי מים להגיע לעומק העור ולשמור על עור בריא ומטופח. טכנולוגיה זו מאפשרת החדרת חומרים מסיסי מים לעומק העור, המרצה של מחזור הדם וחילוף החומרים בתאים. מכשירים גלוונים יכולים לבצע פעולת ספיחה לניקוי או החדרה להחדרת חומרים.

אולטרה סאונד

להחדרה אפקטיבית של חומרי ההזנה לשכבות העור העמוקות. משפר את זרימת הדם ומרקם העור. מצויין גם לעור שמן במיוחד ומצבים דלקתיים, מומלץ גם לאקנה ולהרגעת העור.

 במכשיר האולטראסוניק נעשה שימוש בטכנולוגיית האולטרא סאונד על ידי שימוש בגלי קול בקצב של מיליון פעימות בשנייה, המכשיר יעיל לטיפולי אנטי אייג'ינג, שיקום הרקמות טיפול בצלוליט והצרת היקפים. הרטט בתדר גבוה וייחודי של מיליון פעימות בשנייה יעיל מאד להגברת חדירות העור ולהחדרת חמרי הזנה קוסמטיים דרך הקרום המבודד של העור וכך ליישם את הפונקציה העיקרית של הוספת מים לתאים והחדרת חומרי הזנה לעור.

פרימטור

פילינג ועיסוי על ידי מברשות

תדר גבוה

שימוש בקרני האולטרה-ויולט, ממריץ את מחזור הדם, מחטא ומגביר את חילוף החומרים. מסייע בהחדרה עמוקה יותר של תכשירים פעילים לתוך העור.

ניקוי עמוק

כתוספת לטיפול סידרתי שאינו כולל טיפול עמוק: ריכוך העור והוצאת קומודונים (שחורים)

הוצאת מיליומים (דוחן)

קשריר לבן נקודתי בעור, במיוחד על הפנים, שדומה לזרע של דוחן. קוטרו כ-4 מילימטר,פחות או יותר והוא עשוי גוש של קרטין שנמצא מתחת לשכבה החיצונית (אפידרמיס) של העור. הוא נגרם על-ידי סתימה של זקיק שיער ובלוטת זיעה.הדרך היחידה להוציאם היא על ידי טיפול אצל אדם מוסמך לכך.(לא כידי לנסות לבד אתם רק תיפצעו את עצמכם.)

גבות/שפם

מריטה או שעווה

טיפול עיניים

כתוספת לטיפול הפנים.

צביעת ריסים וגבות

כתוספת לטיפול הפנים.

מניקור

בזמן טיפול הפנים.

סגור לתגובות.